Lezárult a 2023/2024-es VARÁZSHÁZIKÓ pályázat első fordulója. Az online szavazáson részt vett pályaműveket különdíjban részesítjük: Az első helyezett 50.000 Ft értékű, a második helyezett 40.000 Ft értékű, a harmadik helyezett 30.000 Ft értékű iskolakezdési utalványt kap, amelyet az Etalon Zala Kft zalaegerszegi bemutatótermében vehetnek át és a kijelölt írószerboltban vásárolhatnak le.
NYERTESEK:
1. helyezett: Fityeházi óvoda – Süni csoport – Kondricz Janka, Pókecz Tibor
2. helyezett: Nagykanizsai Vackor tagóvoda – Sánci telephely – Csiga csoport
3. helyezett: Búcsúszentlászlói napközis otthonos óvoda – Mackó csoport – Ferkócza Mirabella
A 30 legtöbb szavazatot kapott házikóból kiállítást szervezünk április 22 és május 17-e között a zalaegerszegi Mindszentyneumban (Zalaegerszeg, Batthyány u. 4-6.), melyek a múzeum nyitva tartási idejében (kedd-vasárnap 10:00-18:00) megtekinthetők. Az első 30 helyezett pályamű részt vesz a szakmai zsűri értékelésén (május 2-án), melynek során kiderül melyik házikó és óvoda nyeri majd a 2.000.000 Ft értékű óvodafejlesztési támogatást.
BEMUTATJUK a 30 legtöbb szavazatot kapott VARÁZSHÁZIKÓT
Kedves Versenyzők és Támogatók! Ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy az elmúlt hetekben ilyen sokan szavaztatok a kedvenc ,,VARÁZSHÁZIKÓTOKRA,,. Szeretnénk nektek bemutatni a 30 legtöbb voksot kapott pályaműveket, melyek részt vesznek a szakmai zsűri értékelésén.
GRATULÁLUNK!!
1. Becsvölgye Nyitnikék óvoda – pillangó csoport
2. Becsvölgye Nyitnikék óvoda – törpike csoport
3. Borsfai Óvoda – csiga csoport – Bajsz Regina, Betlehem Bence, Lukács Áron, Molnár Nóra, Sánta Zoé Anna
4. Búcsúszentlászlói napközis otthonos óvoda – Mackó csoport – Csorvásy-Jilk-Zoé
5. Búcsúszentlászlói napközis otthonos óvoda – Mackó csoport – Darázs Olivér
6. Búcsúszentlászlói napközis otthonos óvoda – Méhecske csoport – Horváth Zsolt, Horváth Ádám
7. Búcsúszentlászlói napközis otthonos óvoda – Mackó csoport – Magyar Mira
8. Búcsúszentlászló napközis otthonos óvoda – Mackó csoport – Csorvásy Jilk Zoé
9. Búcsúszentlászlói napközis otthonos óvoda – Méhecske csoport – Erdélyi Adèl
10. Búcsúszentlászló napközis otthonos óvoda – Mackó csoport – Ferkócza Mirabella (online szavazás 3. helyezett)
11. Cserszegtomaji Pipacs óvoda és bölcsőde
12. Fityeházi óvoda – Süni csoport – Kondricz Janka, Pókecz Tibor (online szavazás 1. helyezett)
13. Nagykapornaki óvoda – Vackor csoport – Szita Georgina
14. Nagykapornaki óvoda – Micimackó csoport – Senkó Borbála, Senkó Eszter
15. Nagykapornaki óvoda – Micimackó csoport – Ádám Tiana, Kocsis Viktória, Pál Dóra, Pál Zsófia
16. Nagykanizsai Hétszínvirág tagóvoda – Macicsoport – Bánki Lilien, Béli Bence, Jósvai Júlia, Mravik Zétény, Pusztai Zétény, Neimajer Lizbett
17. Nagykanizsai Hétszínvirág óvoda – Rozgonyi tagóvoda – Napocska csoport
18. Nagykanizsai Kossuth téri tagóvoda – Cica csoport – Somogyi Mirjána, Kránicz Benedek, Hoecker Bence, Bacher Maja, Ruff Marcell
19. Nagykanizsai Miklósfai óvoda – micimackó csoport – Peczek Miléna Jázmin, Pintér Soma, Szász Odett, Szukics Laura
20. Nagykanizsai Rózsa tagóvoda – méhecske csoport . Gáspár Olivér, Kovács Bodza, Sándor Áron, Szegi Gergely, Szilágyi Zoé
21. Nagykanizsai Vackór tagóvoda – Sánci telephely – csiga csoport
22. Nagykanizsai Ppiptér tagóvoda – Nagyrác utcai telephely – Pillangó csoport – Finta Janka
23. Pákai óvoda – Micimackó és Katica csoport – Zupkó Linett Amira, Bársony Anna Lujza, Balogh Dorka Zoé, Orsós Maja Erzsébet, Vidóczi Rajmond
24. Türjei óvoda – Kreatív csoport – Horváth Nadin, Csabai Mira, Dömötör Leonárdó Raul, Balázs Hunor, Horváth Tifani
25. Zalaegerszeg Kertvárosi óvoda – Csillagközi óvoda – Tulipán csoport – Becságh Frida
26. Zalaegerszeg Kisutcai óvoda – Micimackó csoport – Gamper András, Hájas Nimród
27. Zalaegerszegi Kisutcai óvoda – Manó csoport – Cseh Dorka, Gosztolai Dóra Anna, Vörös Mirkó, Erdei Abigél, Szabó Olívia, Tujder Panna
28. Zalaegerszeg Kisutcai óvoda – Csiga csoport – Bóbics Nóra, Herceg Kitti, Kincses Nóra, Kustán Lia, Németh Áron, Zsidó Lili
29. Zalaegerszeg Napsugár utcai ovi – Halacska csoport – Füredi Réka, Böröcz Lili, Böröcz Barnabás, Tuboly Tamara, Tuboly Ábel
30. Zalaegerszeg Űrhajós óvoda – süni csoport – Himpelmann Barbara